Archyvas 2020-2021

Sveikiname Babtų gimnazijos abiturientą Ovidijų Petravičių gavusį 100 balų įvertinimo iš anglų kalbos valstybinio egzamino!
Linkime jam sėkmės tolimesniame kelyje!
Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras organizuoja trijų dienų dieninę sveikatinimo stovyklą, kuri vyks Kulautuvos pagrindinėje mokykloje rugpjūčio 24-26 dienomis.
Kviečiame susipažinti su Kauno r. Panevėžiuko mokyklos-daugiafunkcio centro reorganizavimo sąlygų aprašu ir Babtų gimnazijos nuostatais

Projektas „Gerumu dalinuosi su šeima“

Erikas Bagurskas (II kl.) 05-27 d. dalyvavo ir skaitė pranešimą respublikinėje mokslinėje-praktinėje filosofijos konferencijoje „Šiuolaikinės visuomenės pokyčiai ir iššūkiai: nerimas, viltis ir ateities perspektyvos“. (mokyt. R. Jakienė)
Džiaugiamės, sveikiname ir linkime tęsti kelionę po filosofijos pasaulį.

Paskutinis skambutis

Žalioji olimpiada

Konkursas-festivalis „...AR MYLIT JĄ JŪS?!“

MoMoLab Babtų gimnazijoje

Antrokų pasiekimai konkurse "PANGEA 2021"

Administracijos direktoriaus įsakymas dėl ugdymo organizavimo 5-11 klasių mokiniams

Sveikiname respublikinės olimpiados dalyvį ir jo mokytoją!

Balandžio 29–30 d. IIIa kl. mokinys Kristupas Navickas (mokyt. M. Dulskis) dalyvavo respublikinėje istorijos olimpiadoje. I-ame respublikinės olimpiados etape dalyvavo 105 mokiniai, Kristupas pateko tarp 20  geriausių ir sudalyvavo II-ame respublikinės olimpiados etape.

Dėkojame už dalyvavimą ir sveikiname pasiekus aukštų rezultatų!

Sveikiname rajoninės olimpiados nugalėtoją ir jos mokytoją!

Augustė Dičpetrytė, Ia kl. – III vieta Kauno r. mokinių istorijos olimpiadoje (mokyt. M. Dulskis)

Kviečiame susipažinti su KAUNO R. PANEVĖŽIUKO MOKYKLOS-DAUGIAFUNKCIO CENTRO REORGANIZAVIMO, PRIJUNGIANT JĮ PRIE KAUNO R. BABTŲ GIMNAZIJOS, SĄLYGŲ APRAŠU

Tautodailės verpetuose

Integruotos biologijos ir chemijos pamokos

Tarptautinė vaikų knygos diena

Žemės diena 2021

Sveikiname IV kl. mokinį Matą Naginevičių (mokyt. L. Leušinienė) regioniniame meninio skaitymo konkurse užėmusį I vietą ir patekusį į respublikinį konkurso etapą.

Dėkojame IV kl. mokiniui Linui Lincevičiui (mokyt. D. M. Dulskienė) už dalyvavimą respublikiniame matematikos olimpiados ture.

M. Valančiaus jubiliejaus minėjimas

Integruotas etikos ir informacinių technologijų projektas prieš patyčias

Sąmoningumo didinimo mėnuo „Be patyčių 2021“

Kalbų kengūra – 2021. Lietuvių kalba

Šių metų Kalbų kengūroje (lietuvių kalbos dalis) dalyvavo šeši mūsų mokyklos mokiniai. Džiaugiamės jų pasiektais rezultatais. Du mūsų mokyklos mokiniai laimėjo Auksinės kengūros apdovanojimus:

Augustė Dičpetrytė (Ig klasė) ir Žygimantas Dičpetris (5a klasė);

Sidabrinės kengūros apdovanojimą laimėjo Saulė Paulauskaitė (5a klasė);

Oranžinės kengūros apdovanojimą laimėjo Ignė Pielikytė (5a klasė);

Miglė Šalajevaitė (5a klasė) ir Liepa Zalatoriūtė (Ig klasė) gavo padėkos raštus už dalyvavimą.

Sveikiname laimėtojus ir jų mokytoją Laimą Grucę!!!

Sveikiname rajoninės olimpiados nugalėtoją ir jo mokytoją!

Grantas Grigas, 6a kl. – I vieta Kauno r. mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje (mokyt. V. Mikalauskienė)

Sveikiname Kauno r. 9–12 kl. mokinių vertimų konkurso, skirto E. Pundzevičiui atminti, prizininkus!

Anglų kalba

Augustė Dičpetrytė, Ia kl. - II vieta (mokyt. R. Švelginaitė)

Matas Naginevičius, IV kl. - III vieta (mokyt. A. Leonavičienė)

Rusų kalba