Sportas – tai jėga

Metai nuotolinio ugdymo ilgą laiką neleido gimnazijos mokiniams draugų būryje džiaugtis sporto teikiamais malonumais. Tačiau šiandien visa Babtų gimnazijos bendruomenė vėl susirinko į tradicinę  gimnazijos sporto šventę. Šventės metu mokiniai varžėsi įvairiose rungtyse: smiginio, kibirinio, tikslaus smūgio, baudų metimo, estafečių.

Sporto šventę vainikavo neeilinis renginys gimnazijoje – sporto aikštynų atidarymas. Ilgai lauktos mažojo futbolo ir krepšinio aikštelės jau senai viliojo gimnazistus ir Babtų bendruomenės narius, tačiau tik šiandien jos buvo oficialiai perduotos naudotis bendruomenei. Šventę pradėjo gimnazijos direktorė Renata Liagienė, kuri pristatė atvykusius svečius ir aikštynų įrengimo biudžetą. Šventėje dalyvavo Kauno rajono savivaldybės atstovai: mero pavaduotojas Paulius Visockas, mero pavaduotojas Antanas Nesteckis, administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas. Taip pat aikštyno atidarymu kartu džiaugėsi Vietos veiklos grupės pirmininkė Kristina Švedaitė-Damašė, Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Navickas, Babtų seniūnijos seniūnas Gediminas Pupinis, Babtų bendruomenės narė Nerita Žmuidzinavičienė.

Babtų gimnazijos sporto aikštynas įrengtas ES programos LEADER ir Kauno rajono savivaldybės lėšomis. Pagal LEADER programą aikštyno įrengimui buvo skirta 92 tūkst. eurų, o Kauno r. savivaldybės įnašas 64 726 eurai, bendra finansavimo suma 156 726 eurai.

Renginio dalyviai sveikino gimnazijos mokinius ir mokytojus su pagerėjusiomis mokymosi, darbo ir laisvalaikio leidimo erdvėmis, skatino sportuoti ir būti sveikiems. Gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai Rytis Gricius ir Antanas Talalas pakvietė savo auklėtinius pirmuosius išbandyti naujų aikštynų dangą futbolo ir rankinio komandų varžybose. Pasibaigus pirmosioms varžyboms visi sporto šventės dalyviai ir svečiai buvo pakviesti papietauti, kartu ragaujant gimnazijos valgyklos darbuotojų išvirtos košės.

Babtų gimnazijos ir miestelio bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Kauno r. savivaldybei bei Kauno r. VVG už rūpestį gerinant sporto aikštynų būklę ir ieškant galimybių finansuoti jų atnaujinimą.